Zemský okres CHAM

Poznejte nedotčenou přírodu v Horním Bavorském lese, a to nejen proto, že tomuto regionu bylo uděleno ocenění kvality! Sny o dovolené se zde stávají skutečností – ať už společně s rodinou, partnerem nebo ve skupině stejně smýšlejících lidí. Putujte, odpočívejte, užívejte si.

Dovolená v Přírodním parku Horní Bavorský les Vás nadchne v každém ročním období!

Aktivně

Zdolávejte hory Bavorského lesa, užijte si dobrodružství na kolech nebo na koních, objevujte vodní sporty, jako je pádlování, rybaření, windsurfing, nebo zažijte s celou rodinou naše venkovní a zážitkové bazény. V Horním Bavorském lese najdete ještě mnoho dalšího.

více informací

Cítit se báječně

Vykoupejte se v mléce a medu jako Kleopatra nebo se natřete léčivým bahnem při ceremoniálu Rasul – to je wellness v srdci Přírodního parku Horní Bavorský les. Kde jinde by se dalo lépe relaxovat a zotavit než uprostřed nádherné přírody? Ať už v létě nebo v zimě, jako krátká dovolená nebo delší pobyt s celou rodinou. Pokud hledáte odpočinek, chcete se nechat hýčkat, udělat něco pro svůj zevnějšek nebo si jen chcete odpočinout, je náš prázdninový region s širokou nabídkou pro relaxaci, wellness a zdraví tím pravým místem pro Vás.

Více informací

S celou rodinou

Možnosti rodinné dovolené v Přírodním parku Horní Bavorský les jsou téměř nekonečné. Nuda je cizí slovo. Rozmanitost a zážitky pro děti, rodiče nebo prarodiče jsou zde na prvním místě a každý si zde jistě najde to, co se mu líbí nejvíce.

Více informací

Kultura a tradice

Kulturní nabídka v Přírodním parku Horní Bavorský les splní každé přání: od muzeí a poutních kostelů až po koncerty a festivalové léto, které je známé daleko za hranicemi země. Kultura a zvyky jsou v Přírodním parku Horní Bavorský les velmi důležité.

Více informací

Zážitky

Naše mapa volnočasových aktivit obsahuje informace o kultuře a muzeích, vodních radovánkách pro malé i velké, objevování a zážitcích, sportu a hrách a mnoho dalšího. Mnoho prohlídek muzeí, pěších výletů a dokonce i akcí s našimi rangery si můžete rezervovat předem a často jsou zdarma!

Více informací

informace Icon

Turistické informace Cham

Rachelstraße 6
93413 Cham

Telefon: +49 (9971) 78-0
Fax: +49 (9971) 78-399

email: poststelle@lra.landkreis-cham.de

Otvírací doba:
po – čt 08:00 – 16:00 hodin
pá 08:00 – 12:00 hodin

Webové stránky okres Cham