Bad Füssing

Termální voda, pohoda, relaxace

Užijte si příjemnou dovolenou v jedněch z největších termálních lázní!

Načerpejte novou energii, relaxujte, užívejte si, zpomalte a udělejte něco pro své zdraví: Bad Füssing, největší lázeňské středisko v Německu, nabízí svým hostům mnoho atraktivních nabídek pro klidnou a bezstarostnou dovolenou v srdci „bavorského Toskánska“.

Mimořádná kombinace účinků legendární léčivé vody, mnoha příležitostí k aktivnímu odpočinku, k načerpání nových sil nebo jen k relaxaci a odpočinku je bonusem, který do Bad Füssingu každoročně přiláká 335 000 vícedenních hostů a navíc 1,6 milionu jednodenních návštěvníků. Většina z nich se do Bad Füssingu pravidelně vrací.

Již více než 70 let využívají lázně Bad Füssing přírodní léčivé sirné prameny o teplotě 56 stupňů vyvěrající z hlubin země. „Pouhých 12 dní pobytu v lázeňských resortech, které využívají přírodní termální vodu s obsahem síry, přináší znatelně lepší vypořádání organismu se stresem a je zároveň prevencí syndromu vyhoření“ – toto potvrdila studie Univerzity Würzburg na základě průzkumu s hosty a pacienty těchto lázeňských resortů.

Nechte na sebe působit léčivou sílu vody, načerpejte novou energii a užijte si rozmanitost bazénových komplexů v lázních Bad Füssing!

informace Icon

Informace pro návštěvníky Bad Füssing

Kur- & GästeService Bad Füssing
Rathausstraße 8
D-94072 Bad Füssing

Tel. +49 8531 975-580

E-mail: tourismus@badfuessing.de

Webové stránky Bad Füssing
Venkovní bazén Bad Füssing v noci