Bayern-Park

Horské dráhy, krytá sportovní hala, výběhy se zvířaty a mnoho dalšího

Více než 80 atrakcích umístěných v krásně udržovaném parku

Velké zábavní centrum Bayern-Park se nachází přímo v srdci Dolního Bavorska, nedaleko hranic s Českou republikou, a svou jedinečnou nabídkou osloví nejen děti, ale i všechny dospělé, včetně prarodičů.

Na více než 80 atrakcích umístěných v krásně udržovaném parku si skutečně každý přijde na své. Čeká tu na vás příjemná procházka mezi výběhy pro zvěř, okružní plavba po místním jezírku, ale i spousta legrace, zábavy a adrenalinového vyžití třeba na horské dráze, či při splouvání kanálu na divoké vodě. Na den prožitý v Bayern-Parku rozhodně jen tak nezapomenete!

Dětské atrakce – jízdní dráhy, kolotoče a dětská hřiště – jsou koncipovány tematicky. Po celém parku je mnoho možností, kde se dá v klidu odpočinout a posedět si, zaposlouchat do všudypřítomného smíchu a jásotu dětí a pokochat se pohledem na nádherná květinová aranžmá parkového areálu. Zvláštní výzvou pro návštěvníky Bayern-Parku je soutěž na „Olympu zvířat“, kde si můžete otestovat své znalosti v oblastech sport, zručnost, vědomosti a smysly.

Krytá hala se 14 m vysokou horolezeckou stěnou, 600 m dlouhý rafting na divoké vodě, roztomilá zvířata, pestré květiny, okružní plavba s pohledem na makety bavorských pamětihodností na březích zdejšího jezírka – každý bez rozdílu věku si zde najde to své. A ten, kdo touží po opravdu adrenalinovém zážitku, určitě nesmí vynechat nově otevřenou horskou dráhu FREISCHÜTZ!

Během svého pobytu v Bayern-Parku se nezapomeňte pořádně posilnit a občerstvit v jedné z místních restaurací a ochutnat některou z tradičních specialit.

informace Icon

Bayern Park – ráj pro volný čas

Bayern-Park Freizeitparadies GmbH
Fellbach 1
94419 Reisbach

Telefon: +49 (0) 8734-92980
Fax: +49 (0) 8734-9298-19

E-Mail: info@bayern-park.de

Webové stránky
Banner Bayernpark