Johannesbad Bad Füssing

Největší termální lázně v Německu

Termální lázně Johannesbad Bad Füssing – největší lázeňský areál v Bad Füssingu

Termální lázně plné superlativů – s 4500 m² vodních  ploch a 60.000  ploch k odpočinku patří k největším lázeňským areálům na světě.

Návštěvníci zde mohou využít 13 termálních bazénů, bezpočet podvodních masážních trysek, perličkové koupele a přes 100 m dlouhý kanál s proudící vodou.

Skalní laguna se slanou vodou se neustále mísí se šesti tunami přírodní soli. Vdechování vodních par s obsahem soli může mít příznivý účinek na dýchací cesty a tělo se ve vodě s vysokým obsahem soli nadnáší jako pírko.

K tomu nejlepšímu patří navíc také 30 m dlouhý plavecký bazén a termální bazén s vlnobitím v zastřešené vnitřní části lázní.

Teplota vody v termálních bazénech se pohybuje mezi 27 – 39 stupňů Celsia. Hosté se koupají v bazénech se sirnou termální vodou z vlastního pramene Johannesquelle, který tryská z hloubky okolo 1000 m, a který je státem uznávaným léčivým pramenem.

Johannesbad ale nabízí ještě více…

  • Saunový svět s 5ti saunami na ploše 800 m²
  • Léčivý svět wellness (masáže)
  • Svět beauty
  • Zdravotní fitnesscentrum na ploše přes 2000 m²
  • Terapeutické centrum (Fyzioterapie, masáže,…)
  • Termální restaurace
  • Kavárna Wiener Café
  • Nákupní svět Jovendi Einkaufswelt

 

Nabídka hotelů termálních lázní Johannesbad v Bad Füssingu

K termálním lázním Johannesbad patří také šest hotelů v Bad Füssingu, které v rámci paušální nabídky nabízejí rovněž vstup do lázní. V hotelích jsou hostům k dispozici vedle stylově zařízených pokojů i prostory pro terapiewellness a beautysauny a částečně i bazény.

Hotely termálních lázní Johannesbad zvou k odpočinku a relaxaci a nabízejí jak komfort, tak i pohostinnost a osobní přístup. K dispozici je na 1300 lůžek. Jednotlivé hotely se prezentují rozmanitě: rodinný, elegantní, přátelský a zodpovědný, v srdci Bad Füssingu nebo báječně idylický obklopený zelení – pro každého to pravé.

informace Icon

Turistické informace Johannesbad Bad Füssing

Johannesbad Bad Füssing
Johannesstr. 2
94072 Bad Füssing
Tel. +49(0)8531 23-0

Johannesbad Hotels
94072 Bad Füssing
Tel. +49(0)8531 23-2909
E-mail: info@johannesbad-hotels.de

Webová stránka
Dva lidé v laguně se slanou vodou v Johannesbad