Partneři

Spolupracujte s námi – staňte se partnerem

Zastupujete některou turistickou destinaci, poskytujete služby v cestovním ruchu a máte zájem s námi spolupracovat? Nabízíme vám jedinečný marketingový balíček „ušitý“ přímo podle Vašich potřeb a požadavků s co nejoptimálnější prezentací Vaší nabídky na trhu cestovního ruchu v České republice i Bavorsku. Spektrum našich služeb sahá od mediálních mítinků, přes odborné veletrhy až k celoroční prezentaci vašich produktů a prospektů v obou našich informačních centrech, a to v Plzni a Českých Budějovicích. Náš odborný personál hovořící česky i německy automaticky přebírá veškerou logistiku a prezentaci. Celou nabídku uzavírá onlinemarketing a spolupráce s novináři.

V případě zájmu o spolupráci Vám veškeré Vaše dotazy v češtině ráda zodpoví vedoucí projektové kanceláře Bayern-Böhmen, paní Simona Fink.

Město Bad Füssing

V lázeňském městě Bad Füssing v údolí řeky Inn se snoubí zážitek z legendárních termálních vod a mnoha příležitostí k aktivnímu odpočinku.

Bad Füssing

Okres Freyung-Grafenau

Region Freyung-Grafenau v údolí řeky Inn, poblíž města Pasov, je díky Národnímu parku Bavorský les přitažlivým turistickým cílem.

Freyung-Grafenau