Joska Bodenmais

JOSKA – kouzelný svět skla

Sklářské umění, nákupy a zábava – to nabízí jedinečný svět skla JOSKA

Sklářské umění, nákupy a zábava – to nabízí jedinečný svět skla JOSKA plný neopakovatelných zážitků, který každý rok navštíví skoro jeden milion turistů.

V kouzelném světě skla JOSKA v Bodenmaisu v Bavorském lese, kde se snoubí tradice a inovace, zažijete na vlastní kůži, jak vzniká sklo. Uvidíte, jak mistři skláři přeměňují žhavou masu skla v jedinečný výrobek, jak vytvářejí opravdové umění. Děti i dospělí si mohou vyfoukat vlastní sklěněný dárek.

Ve výstavních a prodejních prostorách JOSKA si návštěvníci v rámci největší výstavy sklěněných a křišťálových lustrů v Německu mohou prohlédnout různé variace křišťálového skla. Přijďte si zkrášlit Váš stůl nebo byt. Z velké nabídky skleněných výrobků, která sahá od elegantních sklenic na víno až po zářivé lustry, si určitě vyberete. Je jedno, zda máte rádi klasiku nebo moderní design – ten zážitek bude stát za to.

Kouzelný svět skla JOSKA je světově proslulý výrobou křišťálových pohárů, které dodává na významné mezinárodní události. Jejich držiteli se stávájí významné osobnosti ze světa kultury i sportu jako například herec Arnold Schwarzenegger, vítěz Světového poháru v lyžování Marcel Hirscher, zpěvák Andreas Gabalier nebo vítěz Formule 1 Sebastian Vettel.

Navštivte křišťálovou restauraci s pivní zahrádkou JOSKA a kavárnou „Kristallino“. Určitě si pochutnáte na čerstvě připravených pokrmech. A ti nejmenší se mohou vyřádit na nádherném dětském hřišti.

Kromě toho nabízí kouzelný svět skla JOSKA pestrý kulturní program pro celou rodinu: tématické týdny, hudební vystoupení, dětské dny, hledání pokladu, malování na sklo pro děti, zajímavé ukázky zvyků & kultury na pivních zahrádkách a ještě mnohem více. Termíny jednotlivých akcí najdete na: www.joska.com

informace Icon

Touristinformation Joska Bodenmais

Pilsen
Náměstí Republiky 131/17,301 00 Plzeň

Budweis
Karla IV. 416/14, 370 03 České Budějovice

Motýli jako zahradní dekorace